опіка чим займається? Ось те то й воно, що захистом інтересів пов’язаних з нерухомістю неповнолітніх. У всьому іншому це проблема батьків. Є у вашої дитини нерухомість? Якщо ні, то на нема й суду (опіки) немає.

татьяна кравчук Мудрець (17663) 3 роки тому

Дитина ж не власник, в будь-якому випадку він буде прописаний за місцем проживання одного з подружжя.

Катерина Мудрець (10020) 3 роки тому

виходячи зі змісту п. 4 ст. 292 ГК РФ у взаємозв’язку зі ст. ст. 121 і 122 СК РФ при відчуженні житлового приміщення, в якому проживає неповнолітній, згоди органу опіки та піклування за загальним правилом не потрібно, оскільки передбачається, що неповнолітній перебуває під опікою батьків.

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:



Також читайте

Share →