ХТО СПЛАЧУЄ утилізаційного ЗБІР?

У більшості випадків при придбанні автомобіля в Росії вам не буде потрібно сплачувати утилізаційний збір самостійно. Його платниками, як правило, є імпортери автомобілів в РФ або російські автовиробники.

Таким чином, для кінцевих набувачів автомобілів на території РФ, зазвичай виключається необхідність в особистій сплаті утилізаційного збору.

З ітуаціі, коли вам доведеться заплатити цей збір самостійно:

1) при придбанні транспортного засобу за кордоном і ввезенні його на територію РФ;

2) при придбанні транспортного засобу в осіб, звільнених від сплати утилізаційного збору (учасники держпрограми з переселення, громадяни, визнані у встановленому порядку біженцями або вимушеними переселенцями, дипломатичні представництва, консульські установи, міжнародні організації, а також їх співробітники і члени їх сімей);

3) при придбанні транспортного засобу в осіб, які повинні були заплатити утилізаційний збір, але не зробили цього (п. 3 ст. 24.1 Закону від 24.06.1998 N 89-ФЗ).

Р позови несплати утилізаційного збору

ГИБДД відмовить у постановці на облік транспортного засобу, якщо стосовно неї мав бути сплачений утилізаційний збір, але це не було зроблено.

б) якщо в графі стоїть відмітка про звільнення від сплати утилізаційного збору, то потрібно самостійно розрахувати і заплатити цей збір.

Р азмер та порядок сплати утилізаційного збору при ввезенні автомобіля з-за кордону

Після сплати збору вам необхідно подати до митного органу заповнений і підписаний вами розрахунок утилізаційного збору, а також платіжні документи про сплату утилізаційного збору (п. 11 Правил).

Після завершення митного оформлення митний орган видасть вам ПТС з відміткою "утилізаційний збір сплачено" і прибутковий ордер (п. п. 12. 13 Правил).


Примітка. Реквізити для сплати утилізаційного збору в ФМС Росії див. У Інформації ФМС Росії.

Матеріал підготовлений за сприяння

Групи компаній "Аналітичний Центр"

Оригiнал читайте here.

Також читайте

Share →